Головна Вопрос-ответ
Вопрос-ответ .
Як підібрати розмір одягу?

Детальний опис товару, реальні фото, адаптовані розмірні сітки дозволяють підібрати одяг впору без примірки та походу до магазину. А якщо питання все ж таки залишились Ви можете зателефонувати нашим менеджерам, які допоможуть підібрати правильний розмір.

Чи можлива примірка?

Так, поміряти товар Ви маєте можливість у магазині.

В які міста є доставка?

Ми відправляємо замовлення в усі регіони України,в якіх працюють транспортні компанії ,крім тимчасово окупованого Криму .

Хтось може отримати моє замовлення замість мене?

Буває, що людина не може особисто відвідати відділення пошти, щоб отримати свою посилку. За неї це може зробити інша людина, але тільки в разі виконання кількох умов. Якщо оголошена вартість відправлення до 15 000 грн, його може отримати третя особа за допомогою смс-ідентифікації або після пред'явлення 2-х паспортів (свого і одержувача за накладною.

  Однак, ми рекомендуємо уточнити це у поштового оператора

Як довго чекати замовлення?

В середньому доставка займає від 2 до 5 днів після підтвердження замовлення.

Як відстежити замовлення?

Після відправки замовлення Вам на телефон прийде sms-повідомлення з номером декларації.Мандрівку своєї посилки  Ви можете відстежити в режимі онлайн за номером декларації на сайті Вашого перевізника 

Скільки коштує кур'єрська доставка?

Кур'єрська доставка від складу «до дверей» оплачується за тарифами перевізника.

Я захворіл(а) і не можу відразу забрати замовлення з пошти, що мені робити?

Термін безкоштовного зберігання замовлення на Новій Пошті і на Укрпошті -  5 календарних днів, на шостий день починає нараховуватися плата. Якщо Ви перевищуєте термін безкоштовного зберігання - необхідно зв'язатися з оператором call-центру нашого інтернет-магазину і узгодити це питання

підписатися на новини:
вверх